Od 21 maja otwarte kina!

21 maja, 2021
LUDZKI GŁOS 3

Już od 21 maja (piątek) ponownie otwierają się kina! Zapraszamy Was na krótki metraż „Ludzki głos” – pierwsze wspólne dzieło Pedra Almodóvara i Tildy Swinton, a zarazem pierwszy zrealizowany po angielsku tytuł w dorobku hiszpańskiego reżysera. Podwójny zdobywca Oscara oraz innych licznych nagród łączy w swej twórczości motywy tożsamości, seksualności oraz wolności. Reżyser promuje w...

Już od 21 maja (piątek) ponownie otwierają się kina!
Zapraszamy Was na krótki metraż „Ludzki głos” – pierwsze wspólne dzieło Pedra Almodóvara i Tildy Swinton, a zarazem pierwszy zrealizowany po angielsku tytuł w dorobku hiszpańskiego reżysera.
Podwójny zdobywca Oscara oraz innych licznych nagród łączy w swej twórczości motywy tożsamości, seksualności oraz wolności. Reżyser promuje w sowich dziełach różnorodność oraz tolerancję o czym przypominamy w Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.
Ludzki głos” to na wskroś almodovarowski, kipiący kolorami i buzujący od emocji melodramat, z powodzeniem łączący dwa temperamenty, wrażliwości i kinowe żywioły.
Szczegółowe informacje na temat filmu i terminy pokazów: https://bit.ly/3tN5sIs
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter