Kursy noworoczne

17 grudnia, 2021
kursy noworoczne 900 500 kopia do aktualnosci na www

Co rok myślisz o rozpoczęciu nauki języka? Nie odkładaj noworocznych postanowień! To doskonały moment na wprowadzenie zmian w życiu, które mogą zaowocować w przyszłości. Już słychać świąteczne dzwoneczki, coraz bliżej Boże Narodzenie i Nowy Rok. Nie czekaj na nowy semestr – zacznij uczyć się już teraz! Już od 17 stycznia starują kursy noworoczne. Zajęcia w naszej szkole prowadzone...

Co rok myślisz o rozpoczęciu nauki języka? Nie odkładaj noworocznych postanowień! To doskonały moment na wprowadzenie zmian w życiu, które mogą zaowocować w przyszłości.

Już słychać świąteczne dzwoneczki, coraz bliżej Boże Narodzenie i Nowy Rok. Nie czekaj na nowy semestr – zacznij uczyć się już teraz!

Już od 17 stycznia starują kursy noworoczne.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w interaktywny sposób z ciekawymi materiałami, które nie pozwolą Ci się nudzić i dzięki którym do końca kursu Twoja motywacja nie spadnie.

Oferujemy intensywne kursy z zajęciami (1,5h) dwa razy w tygodniu dla początkujących z języka hiszpańskiego, dla średnio zaawansowanych z języka włoskiego oraz kurs ponadpodstawowy z języka arabskiego oraz portugalskiego.

Podaruj sobie postanowienie noworoczne.

Zapisz się na kurs.

Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter