WAKACJE 2022

13 maja, 2022
sensa laski murek barcelona kurs wakacyjny 2022 wskakuje dymki kopia

KURSY WAKACYJNE ON-LINE – Startujemy 4 lipca Jest piękna pogoda: letnie słońce rozgrzewa ulice, niebo jest nieskazitelnie błękitne, lekki wiatr delikatnie porusza liśćmi drzew, park nawołuje chłodem zacienionych  traw, a Ty za chwilę masz zajęcia z … włoskiego? …hiszpańskiego…? greckiego? Niezależnie od tego, który język wybierzesz ani skąd będziesz się uczyć, wakacje to wspaniały czas...

KURSY WAKACYJNE ON-LINE – Startujemy 4 lipca

Jest piękna pogoda: letnie słońce rozgrzewa ulice, niebo jest nieskazitelnie błękitne, lekki wiatr delikatnie porusza liśćmi drzew, park nawołuje chłodem zacienionych  traw, a Ty za chwilę masz zajęcia z … włoskiego? …hiszpańskiego…? greckiego?

Niezależnie od tego, który język wybierzesz ani skąd będziesz się uczyć, wakacje to wspaniały czas na spełnianie marzeń i realizację planów.

W Sensapolis proponujemy Wam spokojną naukę przez całe wakacje (lipiec – sierpień – wrzesień/początek października) na kursach z zajęciami 1 x w tygodniu.

Nie musisz już żałować promieni letniego słońca, zostawionego za progiem sali lekcyjnej, niespełnionych wakacyjnych planów albo opuszczonych lekcji. Usiądź wygodnie na tarasie swojego domu, na kocu piknikowym w parku, na zboczu przed Bacówką, czy w zaciszu nad jeziorem. Dołącz do jednej z grup językowych on-line i ucz się w okolicznościach, które sam wybierasz!

Korzystaj z wakacyjnej aury, poszerzaj horyzonty i zgłębiaj tajniki języka, a po wakacjach zapewnij sobie miejsce w grupie kontynuującej naukę i skorzystaj z letniej promocji:

 

KURS WAKACYJNY + KURS JESIENNY = OBA KURSY W STAREJ CENIE  MINUS 150ZŁ!

  • promocja trwa do 31 lipca! – jesteś zdecydowany na kontynuację nauki – nie zwlekaj – taniej nie będzie:)
  • możliwa płatność w dwóch ratach: I rata przy zapisie, II rata do 31 lipca

Daj się skusić na  w pełni bezpieczną, ekscytującą i kształcącą  wirtualną podróż nad basen Morza Śródziemnego. Wsłuchaj się w śpiew cykad, zamocz stopy w morzu, skosztuj wyśmienitego wina. Twoja wyobraźnia i nasi lektorzy sprawią, że całe piękno Południa znajdzie się w zasięgu Twojej ręki.

 

W TE WAKACJE MAMY DLA WAS SPECJALNĄ OFERTĘ KURSÓW KOWERSACYJNYCH Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, WŁOSKIEGO I PORTUGALSKIEGO NA POZIOMACH ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

To doskonała opcja na utrzymanie kontaktu z językiem, tak zwane „rozgadanie się”, łączenie się z grupą i lektorem z dowolnego wakacyjnego miejsca.

 

Sprawdź szczegółowy harmonogram kursów i wybierz najlepszą opcję dla siebie:

Bądź z nami w wakacje!

HARMONOGRAM WAKACYJNY
ZAPISZ SIĘ NA KURS
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter