WIOSENNE WIBRACJE – 50% zniżki na kursy!

19 kwietnia, 2024
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/Please-Post-na-Facebooka.jpg

Nazare to miasteczko w Portugalii słynące z jednych z największych fal na świecie. Ściągają tu oczywiście surferzy z wszystkich zakątków ziemi. Wiecie jakie wibracje, jaką energię wytwarzają takie fale????!? Wibracje, energia, poruszenie, drżenie, zmiana to wszystko kojarzy nam się z energetyczną wiosną. Teraz też właśnie możemy Wam zaproponować dołączenie do kursów w najlepszej cenie w...

Nazare to miasteczko w Portugalii słynące z jednych z największych fal na świecie. Ściągają tu oczywiście surferzy z wszystkich zakątków ziemi. Wiecie jakie wibracje, jaką energię wytwarzają takie fale????!?

Wibracje, energia, poruszenie, drżenie, zmiana to wszystko kojarzy nam się z energetyczną wiosną. Teraz też właśnie możemy Wam zaproponować dołączenie do kursów w najlepszej cenie w roku –50% zniżki!
     
     Jak to wygląda w praktyce?
  • Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej oraz wybierz odpowiednią zniżkę (Wiosenne Wibracje – 50%).
  • Zniżki nie łączą się (zniżka 50% obowiązuje od regularnej ceny kursu).
  • Płatność jednorazowa (bez rat)
  • Promocja trwa od 19 kwietnia do 30 kwietnia. 
  • Kursy, które są objęte promocją rozpoczęły się w marcu (większość grup jest mniej więcej w połowie kursu). W zakładce harmonogram kursów wiosennych znajdziecie dokładną informację, kiedy wystartowały konkretne grupy. W przypadku grup A1.1 promocja jest skierowana do osób, które posiadają już podstawy języka.
  • Wszystkie zajęcia odbywają się online na platformie Zoom. W grupach, które wyraziły zgodę na nagrywanie (zdecydowana większość wyraziła zgodę:), otrzymacie dostęp do nagrań z poprzednich zajęć.
  • Jeśli nie jesteście pewni swojego poziomu, możecie wypełnić test ewaluacyjny lub ustnie sprawdzić swój poziom (po ustaleniu terminu ewaluacji ustnej z naszym lektorem). Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej!
  • W ofercie kursy języka HISZPAŃSKIEGO, PORTUGALSKIEGO, WŁOSKIEGO, GRECKIEGO, ARABSKIEGO, FRANCUSKIEGO oraz TURECKIEGO!   

     Skorzystaj z wiosennej promocji już teraz i ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Takiej okazji dłuuugo nie będzie!

Chodź z nami do lata! Czekamy na Ciebie:)

Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter