WAKACJE 2024

12 maja, 2024
pstryk video prostokat wszystkie jezyki

KURSY WAKACYJNE ON-LINE – Startujemy 1 lipca W letnie miesiące czas płynie wolniej, ale czy leniwiej????? To zależy od Ciebie. W Sensapolis przygotowaliśmy kursy letnie, oparte przede wszystkim o konwersacje. Wszystko po to, byś nie tracił/a kontaktu w językiem i mógł/mogła swobodnie się rozgadać. Stawiamy na sytuacje komunikacyjne, z którymi zapewne spotkasz się w czasie...

KURSY WAKACYJNE ON-LINE – Startujemy 1 lipca

W letnie miesiące czas płynie wolniej, ale czy leniwiej????? To zależy od Ciebie. W Sensapolis przygotowaliśmy kursy letnie, oparte przede wszystkim o konwersacje. Wszystko po to, byś nie tracił/a kontaktu w językiem i mógł/mogła swobodnie się rozgadać. Stawiamy na sytuacje komunikacyjne, z którymi zapewne spotkasz się w czasie Twoich podróży na Południe.

Proponujemy Wam spokojną naukę przez całe wakacje (lipiec – sierpień – wrzesień/początek października) na kursach z zajęciami 1 x w tygodniu.

Nie musisz już żałować promieni letniego słońca, zostawionego za progiem sali lekcyjnej, niespełnionych wakacyjnych planów albo opuszczonych lekcji. Usiądź wygodnie na tarasie swojego domu, na kocu piknikowym w parku, na zboczu przed Bacówką, czy w zaciszu nad jeziorem. Dołącz do jednej z grup językowych on-line i ucz się w okolicznościach, które sam wybierasz!

Korzystaj z wakacyjnej aury, poszerzaj horyzonty i zgłębiaj tajniki języka, a po wakacjach zapewnij sobie miejsce w grupie kontynuującej naukę.

 

KURS WAKACYJNY -69 ZŁ przy zapisie do 31 maja!

  • jak zawsze nagradzamy szybkie zapisy – zarezerwuj miejsce w grupie i opłać kurs w niższej cenie!

Daj się skusić na  w pełni bezpieczną, ekscytującą i kształcącą  wirtualną podróż nad basen Morza Śródziemnego. Wsłuchaj się w śpiew cykad, zamocz stopy w morzu, skosztuj wyśmienitego wina. Twoja wyobraźnia i nasi lektorzy sprawią, że całe piękno Południa znajdzie się w zasięgu Twojej ręki.

 

W te wakacje mamy dla Was rozbudowaną ofertę kursów konwersacyjnych z wszystkich języków

To doskonała opcja na utrzymanie kontaktu z językiem, tak zwane „rozgadanie się”, łączenie się z grupą i lektorem z dowolnego wakacyjnego miejsca.

 

Nowość – Angielski w wakacje!

Zależy nam, abyście mogli się rozgadać w każdym języku, jakiego potrzebujecie. Trafiliście do nas ze względu na języki południowe, ale mamy dużo zapytać również o angielski – dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam go w wakacyjnej ofercie. Zajęcia poprowadzi doświadczona lektorka j.angielskiego (i hiszpańskiego:)

 

Sprawdź szczegółowy harmonogram kursów i wybierz najlepszą opcję dla siebie:

Bądź z nami w wakacje!

HARMONOGRAM WAKACYJNY
ZAPISZ SIĘ NA KURS
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter