Aktualności

13.05.2020

Drodzy Rodzice! Drogie Dzieci!

Głowna nagroda 100% rabatu na kurs językowy + nagroda rzeczowa 

12.03.2020

Szanowny Kliencie,

W związku z bieżącym rozwojem wydarzeń, wszystkie kursy oferowane przez Sensapolis w nowym semestrze rozpoczną się w trybie on-line.

Zajęcia będa odbywały się za pomocą narzędzi do transmisji audio/video/materiałów. 

Zapisanych na kursy prosimy o oczekiwanie ostatecznego potwierdzenia startu kursów oraz wskazówek technicznych, niezapisanych serdecznie zapraszamy!

Zostań w domu - nie rezygnuj z bezpiecznej i skutecznej nauki! 

 


Aktualności

08.10.2012

KONKURS Z SUPERBO-HULK-TEREM!


 

Komiksowy Konkurs! Na fanpage’u Sensapolis odnajdziesz fascynującą przygodę ,,Zielonego Giganta‘’(arab.) – HULK’a po....arabsku w odcinkach! :) Ale nie będzie tak łatwo:). Sensapolis czeka naTwój pomysł - to Ty będziesz opowiadać! Najbardziej kosmiczne pomysły na rozwój narracji opowieści pt. ,,Ciągłe Przerażenie'' zostaną wystawione pod głosowanie, a wygrywający otrzymają NAGRODĘ! Kurs językowy za pół ceny!Gotowy? Wszystko polajkowane? :) To zgaduj o co chodzi, podpisuj w komentarzach kolejne zdjęcia, śledź 15 odcinków historii naszego wspólnego superbohatera publikowanych na fb Sensapolis i wygraj kurs dowolnego języka ZA PÓŁ CENY! Druga nagroda – 30%! Trzecia nagroda – 20 % ! Rozstrzygnięcie konkursu na św. Mikołaja!

Na zakończenie serii opublikujemy także przekład! Ciekawe, kto dotrwa do końca w walce z fabułą? %) Pierwszy odcinek już jutro...