bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/Krzysztof-Hilman-320x320.jpg
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/dymek_grecki.png

Krzysztof HilmanMoją pasją jest późnoantyczna historiografia, czego owocem jest wydana książka oraz liczne artykuły naukowe.

Lektor języka greckiego

Jestem doktorem filologii klasycznej, który wciąż pilnie pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie wykładam języki, głównie nowogrecki, czasem starogrecki i łacinę. Część mojej pracy doktorskiej powstawało podczas moich studiów w Grecji na Panepistimio Patron. Interesuję się grecką sceną polityczną, dlatego też codziennie, przezwyciężając wszystkie niedogodności, muszę przeczytać co najmniej dwie gazety i obejrzeć wiadomości telewizyjne z Aten. Moją kolejną pasją jest późnoantyczna historiografia, czego owocem jest wydana książka oraz liczne artykuły naukowe. Wiele czasu i energii poświęcam na kursy języka nowogreckiego w naszej szkole, gdzie prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od samego początku, czyli od 2010 roku!

Mimo, że jestem z rocznika 1983 to nowoczesne technologie nie są mi obce, po godzinach zajmuję się programowaniem. W czasie wolnym biegam, pokonuję długie trasy na rowerze, spaceruję z dziećmi oraz prowadzę studia nad prokrastynacją.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SPRAWDŹ NASZapraszamy!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter