bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/Zuzanna-Fabre-320x320.jpg
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/dymek_salut.png

Zuzanna FabreMiałam możliwość pracowania jako lektorka francuskiego w Polsce, Tunezji i Maroku, co okazało się niezwykle ciekawym doświadczeniem zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym.

Lektor języka francuskiego

Jestem lektorką języka francuskiego (oraz dyplomowanym socjologiem :), absolwentką studiów z zakresu nauczania francuskiego jako języka obcego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Stendhal w Grenoble, we Francji. Uczestniczyłam w wielu dodatkowych szkoleniach i warsztatach metodycznych, posiadam uprawnienia do przeprowadzania i oceniania oficjalnych egzaminów DELF.

Miałam możliwość pracowania jako lektorka francuskiego w Polsce, Tunezji i Maroku, co okazało się niezwykle ciekawym doświadczeniem zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Uczę głównie młodzież i dorosłych, prowadzę zajęcia z nauki języka ogólnego oraz specjalistycznego (administracja, turystyka, hotelarstwo i gastronomia), przygotowuję do egzaminów (DELF, TCF, TEF).

Staram się proponować lekcje dynamiczne, urozmaicone oraz nakierowane na komunikację i potrzeby słuchacza. Gramatykę odkrywamy i poznajemy w kontekście, a gry i zabawy językowe stanowią częsty element zajęć.

Bardzo lubię swoją pracę, która umożliwia poznawanie niezwykle ciekawych ludzi i wzajemne  dzielenie się wiedzą i umiejętnościami. 

Interesuję się kulturą krajów francuskojęzycznych oraz zagadnieniem dwujęzyczności, którą obserwuję, między innymi, na przykładzie swojej polsko-francuskiej rodziny. W Sensapolis jestem od 2021 roku.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SPRAWDŹ NASZapraszamy!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.com.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/plansza-informacyjna-PFR-poziom-640x93.png