Co o nas mówią absolwenci?Oni już się u nas uczyli

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/home_mniejsze.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
2020AGATA
Kurs arabskiego

Jestem Państwu bardzo wdzięczna za te zajęcia – w zasadzie nauczyły mnie, jak uczyć (nie tylko się)! Atmosfera jest wspaniała, grupa zgrana, prowadzący ma do nas znakomite podejście i nasiąkamy powolutku kulturą bez poczucia, że to dla nas za głębokie wody (co jest nie lada wyczynem, zważywszy na nasz bardzo podstawowy poziom). Wszystkie treści  wprowadzane są w optymalnym tempie, znakomicie tłumaczone i systematycznie utrwalane. Bezstresowa aura pozwala zapomnieć o tremie i żenadzie (co nie jest oczywiste, bo na tym etapie nauki trudno o przesadną pewność siebie). Dostajemy mnóstwo materiałów dodatkowych, które mobilizują do działania. Naprawdę świetne zajęcia. Robimy postępy, a przy okazji dobrze się w swoim gronie czujemy. Świetny kurs. Triumf nad niesprzyjającymi okolicznościami przyrody – bardzo Państwu dziękuję.

2020MAŁGORZATA
Kurs hiszpańskiego

Magda F. jest osobą, która spowodowała, że pokochałam hiszpański i tą miłość nadal rozwija, w każdej lekcji :D. A dzięki niej odkryłam jeszcze Was! Dziękuję Magdaleno za te przyjemności 🙂 Autorski program, nietuzinkowe materiały, nacisk na dobre zrozumienie i wyćwiczenie materiału – jeśli śródziemnomorskie to jestem pewna, że tylko z Wami.

2020AGATA
Kurs włoskiego

Najlepsze zajęcia językowe, w jakich uczestniczyłam!

2020KATARZYNA
Kurs portugalskiego

Podejście, przygotowanie i oddanie pracy lektora. Widać, że język portugalski i kultura są jego pasją, a na dodatek ma smykałkę do dydaktyki. Bartek kwestie gramatyczne tłumaczy bardzo dobrze, przez co w końcu rozumiem zagadnienia, które do tej pory u mnie kulały. Bartek jest pełen entuzjazmu i cierpliwości (przede wszystkim wówczas, gdy mimo naszych starań czegoś nie pamiętamy albo wciąż w wypowiedź wskakują nam np. słówka hiszpańskie) oraz potrafi zarazić miłością do języka portugalskiego w jego różnych wariantach i kulturą krajów posługujących się tym językiem.

2020IGA
Kurs hiszpańskiego

Przemiła atmosfera, czas na tłumaczenie i rozwiązywanie problemów i pytań, angażowanie wszystkich, dużo interakcji.

2020IZABELA
Kurs portugalskiego

Bardzo wysoko oceniam lektora i jego sposób prowadzenia zajęć. Bardzo duża sprawność lektora w tłumaczeniu różnych zagadnień gramatycznych, stosowanie skutecznych technik zapamiętywania wyjątków i dodatkowe przygotowywanie materiałów w Quizlet (bardzo pomocne). Forma zajęć – online – duża oszczędność czasu w związku z brakiem dojazdów, możliwość odtworzenia ponownie lekcji z nagrania.

2020KASIA
Kurs włoskiego

Szkoła sama w sobie jest super – jest rodzinnie i bardzo śródziemnomorsko. Kurs jest wyjątkowy, bo nauka odbywa się na materiałach szykowanych specjalnie dla grupy. Nie sposób się nudzić! Bardzo dużo materiałów mówi o kulturze Włoch, życiu codziennym, ważnych postaciach włoskiej kultury i gorących tematach. Takich rzeczy nie ma w podręcznikach.

2020ELIZA
Kurs greckiego

Na wielki plus dla lektora jest to, że mówi do nas po grecku i stara się nawiązać z nami dialog. Pan Krzysztof służy także pomocą odnośnie materiałów dodatkowych czy pomysłów na szybszą i przyjemniejszą naukę. OGROMNY/IASTY plus dla szkoły za nagrywane materiały!

2020MARTA
Kurs włoskiego

Filippo jest świetnym lektorem, przygotowuje ciekawe i ambitne tematy zajęć. Omawiamy aktualne zdarzenia, gorące sprawy które zaprzątają aktualnie uwagę włoskiej opinii publicznej. Świetnie tłumaczy. Merytoryka na najwyższym poziomie.

2020KAROLINA
Kurs greckiego

Mamy mała grupę uczestników, więc w sumie bardzo podoba mi się, że każdy z uczestników ma możliwość dopytywać więcej o różne zagadnienia lub poprosić o wytłumaczenie jeszcze raz, co też nauczyciel chętnie robi. Dodatkowo pojawiają się też ciekawostki z Grecji czy jakieś ciekawe informacje. Zajęcia są w przyjaznej atmosferze.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter