Nowy Semestr – Start 17 października!

9 września, 2022
305487811_1146499129614649_1481371969540991815_n

Zapraszamy Was do zapisów na kursy jesienne! Zaczynamy 17 października! Jesień to fantastyczny moment na podjęcie nowych wyzwań dotyczących Twojego rozwoju. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz się uczyć nowego języka, czy wskakujesz na kolejny poziom zaawansowania, za kilka miesięcy będziesz posiadał(a) nowe kompetencje językowe, które pomogą Ci spełniać Twoje marzenia i cele. Być może...

Zapraszamy Was do zapisów na kursy jesienne!

  • Zaczynamy 17 października! Jesień to fantastyczny moment na podjęcie nowych wyzwań dotyczących Twojego rozwoju. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz się uczyć nowego języka, czy wskakujesz na kolejny poziom zaawansowania, za kilka miesięcy będziesz posiadał(a) nowe kompetencje językowe, które pomogą Ci spełniać Twoje marzenia i cele. Być może w przyszłe wakacje sam(a) potargujesz się na włoskim mercato? A może zyskasz biegłość w rozmowach handlowych z klientami z Hiszpanii? Rozumiemy każdą motywację do nauki jednego z przepięknych śródziemnomorskich języków, a wśród naszych kursantów mamy zarówno takich, którzy postanowili żeglować wspólnie po Adriatyku, jak i takich, którzy spełnili marzenia o zamieszkaniu na stałe w słonecznej Grecji…

 

  • Dni Otwartych Drzwi od 3 do 14 października – jeśli jeszcze nie znasz Sensapolis i chciał(a)byś nas poznać przed podjęciem decyzji o zapisie na kurs, zapraszamy Cię serdecznie na dni wirtualne dni otwarte naszej szkoły, w czasie których będziesz mieć okazję poznać lektorów, zapoznać się z metodami, jakimi pracujemy i poczuć atmosferę naszej szkoły  (szczegółowy harmonogram wkrótce na stronie).

 

  • Naturalnie&Wirtualnie – w tym roku, tak jak w ubiegłym kontynuujemy (i intensyfikujemy:) akcję Naturalnie&Wirtualnie – planujemy 2 spotkania w realu z lektorami z każdego języka w semestrze. W zeszłym roku były to m.in jogging po grecku, zwiedzanie Kazmierza po włosku i spotkanie świąteczne z językiem portugalskim. W najbliższym czasie poznacie szczegółowy plan i miejsca spotkań.

 

Jeśli miałaś/eś już kontakt z językiem, a nie jesteś pewna/y swojego poziomu,  zrób koniecznie test ewaluacyjny. Jego wynik pozwoli nam sprawniej znaleźć dla Ciebie odpowiednią grupę.

Jeśli znasz już swój poziom, pozostaje Ci sprawdzić, kiedy zaplanowane są zajęcia dla Twojej grupy.

Pamiętaj, że niektóre grupy cieszą się naprawdę dużą popularnością i warto pomyśleć o wcześniejszym zapisie na kurs!

 

Do zobaczenia na zajęciach!

 

Stawiamy na dobre łącza – te internetowe i te budujące dobre relacje!

 

 

 

Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter