MY POMOŻEMY CI NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKAA ty pomożesz innym

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/home_mniejsze.png

Wybierz organizację, którą chcesz wesprzeć, wygraj kurs za pół ceny!

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/hand-heart-320x320.png

WSPIERAMY

Aby każdy z Was mógł poczuć, że może przelać swoją kroplę wpływu na kształt bliskiego nam śródziemnomorskiego (i nie tylko) świata, zdecydowaliśmy się na współpracę z kilkoma organizacjami niosącymi pomoc w rozwiązywaniu problemów w rejonie basenu Morza Śródziemnego oraz wspieraniu lepszej edukacji w Polsce. To Ty wybierasz, której organizacji przekażemy 10 zł z wniesionej przez Ciebie opłaty za kurs. Wśród wszystkich kursantów, którzy zdecydują się przekazać wsparcie, na zakończenie każdego semestru rozlosujemy voucher z 50% zniżką na następny kurs.

RÓŻNORODNOŚĆ, WIELOŚĆ, TOLERANCJA

Morze Śródziemne to szczególne miejsce, jedyne morze na świecie otoczone lądami trzech kontynentów. Kolebka wielkich cywilizacji, jedyne wybrzeże, na którym powstało tak dużo wielkich metropolii. Miejsce, w którym spotyka się bogactwo smaków, zapachów, krajobrazów, języków, kultur i religii. Spotykają się też luksusowe czarterowe jachty i łodzie z migrantami szukającymi lepszego życia na północnym europejskim brzegu. Hotele all-inclusive i beztroskie wakacje, ale także duże tereny objęte wojną.

W Sensapolis wierzymy, że uczenie się języków obcych wspiera budowanie bardziej tolerancyjnego i zrównoważonego świata. Podobno kto mówi w obcym języku, ma dodatkową duszę. Nasza śródziemnomorska dusza jest wrażliwa na bogactwo wielości, różnorodności, zrównoważonego rozwoju i równych szans.

Wnosząc opłatę za kurs możesz wesprzeć:

Open Arms – hiszpańska organizacja pozarządowa zajmująca się poszukiwaniem i ratownictwem na morzu, pomaga migrantom próbującym przedostać się do Europy

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/hands-globe-320x320.png
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/sensa-diccio-320x320.png

EDUKACJA

Wierzymy, że edukacja to najskuteczniejsza droga do budowania lepszego świata. Empatia, silne poczucie własnej wartości, tolerancja to jej pochodne. Wiemy, że ten kto mówi w obcym języku, ma szerszy horyzont, łatwość w łapaniu wielu perspektyw i znakomite narzędzie do komunikacji z drugim człowiekiem i inną kulturą.

W naszych założeniach metodycznych opieramy się na metodzie naturalnej, odchodzeniu od kultury nauczania na rzecz kultury uczenia się, z zaciekawieniem śledzimy nowinki neurodydaktyczne i autorytety w tej dziedzinie.

Uważamy, że edukacja w Polsce (i nie tylko) pozostawia wiele do życzenia, to jedna z dziedzin o największym rozdźwięku między współczesną wiedzą a praktyką. Dlatego kibicujemy wszystkim inicjatywom chcącym to zmienić. Jedną z nich jest 'Budząca się szkoła’.

Wnosząc opłatę za kurs możesz wesprzeć:

Budząca się szkoła – inicjatywa rozpowszechniająca najlepsze praktyki edukacyjne w Polsce, wspiera ideę uczenia się i odejście od kultury „nauczania” i oceniania

NATURA

Mediterraneus, czyli morze „między lądami” to nie lada gratka dla miłośników przyrody. Sama fauna liczy tu około 5000 gatunków. Największy zamknięty akwen na świecie zachwyca zróżnicowaną linią brzegową i delikatnością klimatu, wspaniałą roślinnością (m.in. oliwki, figowce, winorośl, drzewa cytrusowe). Same wody akwenu to dom dla niezliczonych gatunków zwierząt (m.in.rozgwiazdy, ryby, gąbki, ukwiały, ślimaki, parzydełkowce, stawonogi, pierścienice, homary, langusty, krewetki, kraby). Jak wiele innych akwenów na ziemi, Morze Śródziemne boryka się z zagrożeniami ekologicznymi, a pływające śmieci u jego południowych wybrzeży to niestety częsty widok.

Wnosząc opłatę za kurs możesz wesprzeć:

Sea Shepherd – pozarządowa organizacja zajmująca się od 1977 roku ochroną morskiej przyrody, bioróżnorodności oceanów i mórz.

https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/sensa-beach-320x320.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
To Ty decydujesz, czy i kogo chcesz wesprzeć.

Pamiętaj – dobro wraca! Pomagaj, a sobie daj szansę na super zniżkę na kurs!
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter