Kursy wakacyjne – startujemy już 3 lipca!

11 maja, 2023
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2023/05/pstryk-video-prostokat-wszystkie-jezyki-1280x720.jpg

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać ten czas, przychodzimy do Ciebie z ofertą kursów wakacyjnych! Zapraszamy Cię na kursy wakacyjne oraz wakacyjne konwersacje (lipiec-połowa października) w czasie, których przeniesiesz się z nami na Południe. Zajęcia są prowadzone on-line, więc uczysz się skąd chcesz: z balkonu, z plaży, czy pod drzewkiem cytryny i pomarańczy:) Nawet, jeśli masz...

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać ten czas, przychodzimy do Ciebie z ofertą kursów wakacyjnych!

Zapraszamy Cię na kursy wakacyjne oraz wakacyjne konwersacje (lipiec-połowa października) w czasie, których przeniesiesz się z nami na Południe. Zajęcia są prowadzone on-line, więc uczysz się skąd chcesz: z balkonu, z plaży, czy pod drzewkiem cytryny i pomarańczy:) Nawet, jeśli masz już zaplanowany urlop, pamiętaj o nagraniach z zajęć!

W ofercie kursy języka hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, greckiego oraz arabskiego. Sprawdź do jakich grup możesz dołączyć! Startujemy już 3 lipca!
Bądź z nami w wakacje! Czekamy na Ciebie!
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter