KONKURS – Naturalnie&Wirtualnie

10 września, 2021
binary comment

REGULAMIN KONKURS NATURALNIE&WIRTUALNIE 1. Zalajkuj nasz fanpage na facebook’u jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś i zacznij nas obserwować na Instagramie 2. Przyślij zdjęcie, za pomocą którego zaprezentujesz miejsce, z którego bierzesz udział w kursie językowym: może łączysz się z nami znad morza w Gdańsku, ze schroniska w górach, za granicy lub z własnego ogródka. Dodaj...

REGULAMIN

KONKURS NATURALNIE&WIRTUALNIE

1. Zalajkuj nasz fanpage na facebook’u jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś i zacznij nas obserwować na Instagramie

2. Przyślij zdjęcie, za pomocą którego zaprezentujesz miejsce, z którego bierzesz udział w kursie językowym: może łączysz się z nami znad morza w Gdańsku, ze schroniska w górach, za granicy lub z własnego ogródka. Dodaj w opisie informację, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Im mniej sztampowo i bardziej niekonwencjonalnie, tym lepiej. Daj się ponieść wyobraźni! Ważne jednak, żebyśmy nie mieli wątpliwości, że zdjęcie zostało zrobione podczas zajęć (pokażce jak i skąd się uczycie) 🙂

3. Przyjmujemy zdjęcia na maila: centrum@sensapolis.com.pl w formacie graficznym (jpg/tiff/png/pdf) oraz rozdzielczości pozwalającej na druk w formacie min. 30x40cm.

4.Musisz być naszym kursantem, aby wziąć udział w konkursie.

5. Przesłanie zdjęcia uważa się za akceptację regulaminu oraz deklarację posiadania praw autorskich do zdjęcia; ponadto jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na ekspozycję / powielanie / modyfikację / wykorzystanie w dowolnym celu w sposób tradycyjny i w mediach cyfrowych.

6. Każdy uczestnik konkursu może przysłać 1 fotografię. Jeżeli byłeś już uczestnikiem naszego konkursu, nie możesz wykorzystać kolejny raz tej samej fotografii.

7. Fotografie będą prezentowane na naszym profilu facebookowym facebook.com/centrumsensapolis oraz na profilu na instagramie . Wszystkie zdjęcia podlegają ocenie Waszymi lajkami – wygrywa zdjęcie z najwyższą ich liczbą (suma lajków na facebooku oraz instagramie)!

8. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć: do 31 sierpnia 2021.

9. Prezentacja zdjęć rozpoczyna się w momencie otrzymania pierwszych prac konkursowych( czyli im szybciej nadeślecie zdjęcia, tym dłużej będą prezentowane na naszym profilu i tym więcej lajków mogą zdobyć.

10. Nagrody:
I miejsce : -50% rabatu od ceny kursu
II miejsce – 30% rabatu
III miejsce – 15% rabatu

Rabaty nie kumulują się z należnymi zniżkami.

11.Ogłoszenie wyników: 6 września 2021.

12. Kurs językowy na który zostanie wybrany rabat musi zostać uruchomiony przez Sensapolis (potwierdzony start kursu ).

13. Zniżka może zostać wykorzystana w semestrze zimowym 2021/22 lub semestrze letnim 2022.

14.Pozostałe kwestie zw. z konkursem rozstrzyga organizator.

Powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter