KONKURS FOTO VI EDYCJA

21 maja, 2021
konkurs_foto

REGULAMIN KONKURS FOTO VI EDYCJA 1. Zalajkuj nasz fanpage na facebook’u  jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś i zacznij nas obserwować na Instagramie 2. Przyślij zdjęcie: temat zdjęcia powinien w jednoznaczny sposób sugerować, że zdjęcie zostało zrobione na terenie basenu M.Śródziemnego lub jest inspirowany kulturą śródziemnomorską (a jeśli będzie to np. kot na murku to będzie...

REGULAMIN

KONKURS FOTO VI EDYCJA

1. Zalajkuj nasz fanpage na facebook’u  jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś i zacznij nas obserwować na Instagramie

2. Przyślij zdjęcie: temat zdjęcia powinien w jednoznaczny sposób sugerować, że zdjęcie zostało zrobione na terenie basenu M.Śródziemnego lub jest inspirowany kulturą śródziemnomorską (a jeśli będzie to np. kot na murku to będzie nas musiał dobrze przekonać, że nie znajduje się np. na Pradze-Południe). Dodaj w opisie informację, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Im mniej sztampowo i bardziej niekonwencjonalnie, tym lepiej!

3. Przyjmujemy zdjęcia na maila: centrum@sensapolis.com.pl w formacie graficznym (jpg/tiff/png/pdf) oraz rozdzielczości pozwalającej na druk w formacie min. 30x40cm.

4.Nie musisz być naszym kursantem, aby wziąć udział w konkursie.

5. Przesłanie zdjęcia uważa się za akceptację regulaminu oraz deklarację posiadania praw autorskich do zdjęcia; ponadto jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na ekspozycję / powielanie / modyfikację / wykorzystanie w dowolnym celu w sposób tradycyjny i w mediach cyfrowych.

6. Każdy uczestnik konkursu może przysłać 1 fotografię. Jeżeli byłeś już uczestnikiem naszego konkursu, nie możesz wykorzystać kolejny raz tej samej fotografii.

7. Fotografie będą prezentowane na naszym profilu facebookowym facebook.com/centrumsensapolis oraz na profilu na instagramie . Wszystkie zdjęcia podlegają ocenie Waszymi lajkami – wygrywa zdjęcie z najwyższą ich liczbą (suma lajków na facebooku oraz instagramie)!

8. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć: do 31 maja 2021.

9. Prezentacja zdjęć rozpoczyna się w momencie otrzymania pierwszych prac konkursowych( czyli im szybciej nadeślecie zdjęcia, tym dłużej będą prezentowane na naszym profilu i tym więcej lajków mogą zdobyć.

10. Nagrody:

I miejsce :  -100% rabatu od ceny kursu

II miejsce – 50% rabatu

III miejsce – 25% rabatu

Nagroda specjalna przyznawana przez Jury – 30% rabatu 

Rabaty kumulują się z należnymi zniżkami.

11.Ogłoszenie wyników: 14 czerwca 2019.

12. Kurs językowy na który zostanie wybrany rabat musi zostać uruchomiony przez Sensapolis  (potwierdzony start kursu ).

13. Zniżka może zostać wykorzystana w semestrze  wakacyjnym 2021 i semestrze zimowym 2021/22.

14.Pozostałe kwestie zw. z konkursem rozstrzyga organizator.

Powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter