bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2022/11/Bartlomiej_Detka-600-400-320x320.jpg
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/arabski.png

Bartłomiej DetkaMoją pasją są języki obce oraz kultura Bliskiego Wschodu. Uwielbiam uczyć języka i każde zajęcia dają mi mnóstwo radości.

Lektor języka arabskiego

Jestem studentem Filologii Orientalnej Arabistyki oraz Iranistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie uczę się na Uniwersytecie Amerykańskim w Kairze. Moją pasją są języki obce oraz kultura Bliskiego Wschodu. Oprócz arabskiego posługuję się również językiem perskim. Uwielbiam uczyć języka i każde zajęcia dają mi mnóstwo radości. Zawsze
staram się zbudować jak najmilszą atmosferę w grupie, jednocześnie nie zwalniając tempa nauki. W wolnych chwilach lubię przygotowywać nowe karty pracy i gry językowe, które urozmaicają moje zajęcia. Jak chyba każdy pasjonat języków jestem również wielbicielem podróży, tych małych, kajakiem czy rowerem po Polsce, jak również i większych na przykład autostopem po Europie czy z plecakiem po górach Synaju. W chwilach spokoju kocham zajmować się moim ogródkiem czy spacerować po lesie. Wieczorem zaś uwielbiam planszówkę ze znajomymi. Zamiłowanie do gotowania za sprawą podróży do krajów arabskich zyskało swój nowy rozdział, każdą wyprawę bez przywiezienia nowego przepisu uważam za straconą.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SPRAWDŹ NASZapraszamy!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter