bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/NATALIA-SADOWSKA-320x320.jpg
https://sensapolis.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/dymek_hola.png

Natalia SadowskaUwielbiam dialekt andaluzyjski, karnawał w Kadyksie, morze, rower i dobre reportaże ☺

Lektor języka hiszpańskiego

Jestem lektorką języka hiszpańskiego, absolwentką filologii hiszpańskiej z amerykanistyką filologiczną UŁ a obecnie doktorantką UŁ, gdzie przygotowuję pracę doktorską na temat literatury środkowoamerykańskiej. Mieszkałam i studiowałam w przepięknej Andaluzji (Kadyks i Sewilla), stąd moja miłość do tego regionu, jego kultury, przyrody i kuchni. Uczestniczyłam w kursach dla nauczycieli języka hiszpańskiego organizowanych przez Instytut Cervantesa i hiszpańskie Ministerstwo Edukacji; jestem w trakcie zdobywania uprawnień egzaminatora DELE.

Prowadzę głównie kursy firmowe –indywidualne i grupowe–, lektoraty ze studentami oraz zajęcia w szkołach językowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Możliwość dzielenia się wiedzą o języku, kulturze i historii Hiszpanii oraz Ameryki Południowej daje mi mnóstwo satysfakcji i pozwala ciągle uczyć się czegoś nowego. Do Sensapolis trafiłam w 2020 roku.

Moją ogromną pasją jest literatura latynoska, kultura krajów hiszpańskojęzycznych i podróże; uwielbiam dialekt andaluzyjski, karnawał w Kadyksie, morze, rower i dobre reportaże ☺.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SPRAWDŹ NASZapraszamy!

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt

Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis

ul. Bytomska 3/16, Kraków
centrum@sensapolis.pl
PON-ŚR od 11:00 do 19:00
CZW-PT od 9:00 do 17:00
Newsletter